info@adaopakowania.pl 77 457 51 57
77 402 44 11
czynne: pon-pt 7.30 - 16.30, sb 8.00 - 13.00 Poznaj naszą ofertę Serwis B2B

Kanały dystrybucji

Doradcy handlowi

Doradcy handlowi odwiedzają naszych klientów w zależności od potrzeb danego kontrahenta.
Dzięki znajomości towaru oraz bazie danych na palmtopach w łatwy i szybki sposób mogą znaleźć rozwiązania dla Państwa potrzeb.

Od pon-pt w trasie odwiedzają naszych klientów na terenie województwa Opolskiego i ościennych.

Od 8-15 są dostępni pod telefonem i służą fachową pomocą w dobieraniu produktów z każdej kategorii chemii profesjonalnej i gospodarczej, opakowań, małego agd akcesoriów ozdobnych itd.

mapa

Marcin Stankiewicz
tel. 603 450 869

Region południowo-wschodni 
miasto Opole, powiat krapkowicki, prudnicki, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, strzelecki, południowo-wschodnia część opolskiego

Agnieszka Januszczak
tel. 695 427 386

Region północno-wschodni 
miasto Opole, powiat namysłowski, kluczborski, oleski, wieluński, północno-wschodnia część opolskiego

Piotr Baran
tel. 607 030 457

Region zachodni 
miasto Opole, powiat nyski, brzeski, oławski, zachodnia część opolskiego

Call center - tel.77 457 51 57

W naszym Call center pracują 2 osoby odpowiedzialne za przyjmowanie zamówień oraz pomoc w dobieraniu zamówień do potrzeb klienta.

Call center jest czynne w godz. 7.30-16.30 od poniedziałku do piątku.

Nasi konsultanci służą fachową pomocą w dobieraniu produktów z każdej kategorii chemii profesjonalnej i gospodarczej, opakowań, małego agd, akcesoriów ozdobnych itd.

Joanna Pałubiak   wew *102

Beata Gogacz      wew *103

e-mail: zamowienia@adaopakowania.pl

Serwis B2B

Serwis B2B Serwis B2B służy naszym stałym klientom do składania zamówień przez internet.

B2B jest zintegrowane z naszą bazą danych dzięki czemu zamówienia wpływają automatycznie a klienci mogą łatwo i szybko zrobić zamówienia. Do każdego produktu dołączone jest zdjęcie i krótki opis w celu ułatwienia identyfikacji towaru oraz ułatwieniu tworzenia zamówienia.

Hala Cash & Carry

Opole
ul. Niemodlińska 79

To tu znajduje się główna siedziba firmy. Przyjmujemy tu dostawy od ponad 300 dostawców, których produkty są sprawdzane, a każde zgłaszane przez Klientów nieprawidłowości są aktualizowane z dostawcami.

Dbamy o to, aby jakość produktów była adekwatna do ceny. Tutaj też realizowane są Państwa zamówienia oraz znajduje się hala CASH&CARRY.

Opole
ul. Światowida 2A

Przy ul. Światowida znajduję się nasz oddział dla klientów z drugiej strony Odry, dla których dojazd na ul. Niemodlińską stanowi problem.

W punkcie tym można zaopatrzyć się w większość oferowanych przez nas produktów. Dla wszystkich klientów oferujemy możliwość uzupełnienia asortymentu o potrzebne dla nich artykuły z kategorii: chemia gospodarcza.

Kluczbork
ul. Żeromskiego 3b

Jest to pkt sprzedaży znajdujący się na terenie Kluczborka oferujący cały asortyment jaki mogą państwo zobaczyć na stronie B2B oraz w Hali CASH&CARRY w Opolu.

W pkt pracują 3 osoby, które z chęcią pomogą państwu z wyborem odpowiednich rozwiązań produktowych.